BESA FORUM & ODALOTIT CHAT
Musafir të nderuar më par duhet të regjistroheni në forum Njashtu duhet të jeni antar i forumit që të merrni pasin për tu kyqur në chat
për tu kyq në chat pas regjistrimit ne dot shqyrtojm nga jeni dhe kush jeni nëse nuk jeni ndër ata të pa dëshirushmit e odës dhe nuk keni IP (ajpi) fallc dot merrni ni imel me të dhana
Emein..... xxxxxx
Pasin..... xxxxxx
f.l.m për mirkuptim dhe aj që don te kyqet ne chat net dergo mesazh tek admini
Njashtu së paku ni shenim ta bëni në forum

Join the forum, it's quick and easy

BESA FORUM & ODALOTIT CHAT
Musafir të nderuar më par duhet të regjistroheni në forum Njashtu duhet të jeni antar i forumit që të merrni pasin për tu kyqur në chat
për tu kyq në chat pas regjistrimit ne dot shqyrtojm nga jeni dhe kush jeni nëse nuk jeni ndër ata të pa dëshirushmit e odës dhe nuk keni IP (ajpi) fallc dot merrni ni imel me të dhana
Emein..... xxxxxx
Pasin..... xxxxxx
f.l.m për mirkuptim dhe aj që don te kyqet ne chat net dergo mesazh tek admini
Njashtu së paku ni shenim ta bëni në forum
BESA FORUM & ODALOTIT CHAT
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
identifikimi

Harrova fjalkalimin


KËTU MUND TË SHËNONI NËSE DONI TE HYNI NE CHAT

2 posters

Shko poshtë

KËTU MUND TË SHËNONI NËSE DONI TE HYNI NE CHAT Empty Re: KËTU MUND TË SHËNONI NËSE DONI TE HYNI NE CHAT

Mesazh nga Admin Mon Jan 23, 2012 8:30 am

Admin shkruajti:Të gjitha kërkesat e juaja mund ti bëni këtu f.l.m
Admin
Admin
Admin
Admin

Numri i postimeve : 2
Points : 100
Reputation : 3
Join date : 18/01/2010
Location : Lausane

http://www.radio-besa.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

KËTU MUND TË SHËNONI NËSE DONI TE HYNI NE CHAT Empty Re: KËTU MUND TË SHËNONI NËSE DONI TE HYNI NE CHAT

Mesazh nga ks_babes_ch Mon Jan 23, 2012 9:58 pm

pershendetje me fal per penges po jom nje adhurues i ri i ketij chati nese kishit pase mundesi per pranin time flm per mire kuptim tung klm

ks_babes_ch
moderator
moderator

Numri i postimeve : 1
Points : 1
Reputation : 0
Join date : 23/01/2012
Age : 40

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi