BESA FORUM & ODALOTIT CHAT
Musafir të nderuar më par duhet të regjistroheni në forum Njashtu duhet të jeni antar i forumit që të merrni pasin për tu kyqur në chat
për tu kyq në chat pas regjistrimit ne dot shqyrtojm nga jeni dhe kush jeni nëse nuk jeni ndër ata të pa dëshirushmit e odës dhe nuk keni IP (ajpi) fallc dot merrni ni imel me të dhana
Emein..... xxxxxx
Pasin..... xxxxxx
f.l.m për mirkuptim dhe aj që don te kyqet ne chat net dergo mesazh tek admini
Njashtu së paku ni shenim ta bëni në forum

Join the forum, it's quick and easy

BESA FORUM & ODALOTIT CHAT
Musafir të nderuar më par duhet të regjistroheni në forum Njashtu duhet të jeni antar i forumit që të merrni pasin për tu kyqur në chat
për tu kyq në chat pas regjistrimit ne dot shqyrtojm nga jeni dhe kush jeni nëse nuk jeni ndër ata të pa dëshirushmit e odës dhe nuk keni IP (ajpi) fallc dot merrni ni imel me të dhana
Emein..... xxxxxx
Pasin..... xxxxxx
f.l.m për mirkuptim dhe aj që don te kyqet ne chat net dergo mesazh tek admini
Njashtu së paku ni shenim ta bëni në forum
BESA FORUM & ODALOTIT CHAT
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
identifikimi

Harrova fjalkalimin


SPJEGIME RRETH PERDORIMIT

Shko poshtë

SPJEGIME RRETH PERDORIMIT Empty SPJEGIME RRETH PERDORIMIT

Mesazh nga Admin Mon Jan 18, 2010 9:14 am

Merrni pak kohë dhe ta Lexoni këtë informacion përpara fillimit të përdorin administrimin e forumit tuaj:

Si ta shfrytëzoni Paneli i administratorit?
Në krye menu, click on Log In, një faqe e re është shfaqur. Plotësoni admin username "dhe fjalëkalimin që ju keni zgjedhur gjatë regjistrimit tuaj. Nëse keni humbur apo harruar atë, Kliko këtu. Pasi të jeni regjistruar në, klikoni mbi lidhjen "Administrata Panelit" në fund të faqes.

Si mund të modifikoj pamjen tuaj bordit?
Ju mund t'i ndryshoni pamjen tuaj duke zgjedhur bordit njė teme (çdo temë shfaq Fotografitë e ndryshme, ngjyra dhe Ikona). Për të bërë këtë, shkoni në panelin e Administrimit, pastaj klikoni mbi Menaxhimin në menu Admin stileve dhe Zgjidhni një nga temat e afishuar. Ju nuk mund të ndryshojë më vonë ose Zgjidhni atë një tjetër.

Si për të menaxhuar Kategorive dhe forumeve?
Ju mund Mos Shtoni të, të modifikoj dhe fshini kategori dhe forumet keni krijuar që në çdo kohe dhe pa limit. Për ta bërë këtë, shkoni në panelin e administratës, në pjesën menaxhimin e Admin Forumi, dhe pastaj kliko tek "Shto një lidhje" (një forum ose kategori). Në një kohë të parë, ne ju Këshilla për të krijuar kategori të forumet që testit te provuar të bëjë të fshini më vonë, në mënyrë që të kuptojnë se si punon kjo mjet.
Admin
Admin
Admin
Admin

Numri i postimeve : 2
Points : 100
Reputation : 3
Join date : 18/01/2010
Location : Lausane

http://www.radio-besa.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi